Kancelaria Prawna Warszawa

Jedno z biur kancelarii znajduj się w Warszawie przy ul. Grochowskiej 108 lok.19. Prowadzimy sprawy z obszaru Sądu Apelacyjnego w Warszawie, a także z innych apelacji.

Dobra i skuteczna pomoc prawna jest niezwykle cenna dlatego nie warto wybierać na chybił trafił, lecz zgłosić się do specjalistów. Takimi właśnie jesteśmy. Zapewniamy obsługę prawną na wysokim poziomie, niezależnie od tego czy sprawa wydaje się błaha, czy poważna. Pomagając w rozwiązywaniu zawiłości prawnych kierujemy się przede wszystkim wiedzą oraz doświadczeniem, które zdobywaliśmy przez długie lata. Dzięki niemu żadnej sprawy i żadnego zlecenia nie traktujemy jako beznadziejne, lecz staramy się pomóc w jego rozwiązaniu. W naszej Kancelarii skupiamy adwokatów, którzy wiedza co robią i chcą to robić, pomagając klientom w największych zawiłościach prawnych, w tym z zakresu prawa gospodarczego, pracy, jak i innych.

Adwokat Kamil Halastra

 • halastra@ksha.pl
 • +48 692-047-107
 • http://securalegis.pl
 • Adwokat Agnieszka Sikorska

 • sikorska@ksha.pl
 • +48 886-018-381
 • http://adwokatsikorska.pl
 • Adwokat Warszawa

  Kancelaria Adwokacka Warszawa

  Z czystym sumieniem możemy polecić się zarówno osobom prywatnym, jak i podmiotom gospodarczym – zarówno małym, jak i dużym. Przygotowywanie pism, porady prawne, przedstawicielstwo przed sądami oraz innymi instytucjami – bez problemu możesz nam to zlecić, korzystając z oferty jednorazowej albo stałej.

  Stała oferta nie sprawdzi się w obu przypadkach, a wybawi Cię z borykania się z zagadnieniami prawnymi raz, a dobrze. Przy tym jest elastyczna, tak jak i my. Wyróżniamy się na rynku usług prawniczych elastycznością, która nie jest charakterystyczna dla wszystkich kancelarii. Nasza Kancelaria Adwokacka wychodzi poza schematy, dlatego każdy klient może czuć się potraktowany indywidualnie – wiemy, że każda sprawa jest różna i wymaga odmiennego spojrzenia. Dzięki temu możemy pochwalić statusem nowoczesnej Kancelarii Adwokackiej, która swoją działalność prowadzi nie tylko na terenie Warszawy, lecz również w Krakowie i Wałbrzychu. W każdym miejscu cieszymy się tak samo duża skutecznością.

  Kancelaria Prawa Gospodarczego - Adwokat Warszawa