Kancelaria Prawna Wałbrzych

Każdego dnia pomagamy naszym klientom.

Jedno z biur kancelarii znajduj się w Wałbrzychu przy ul. Konopnickiej 1. Prowadzimy sprawy z obszaru Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu, a także z innych apelacji. W obszarze naszego działania są przede wszystkim Sąd Okręgowy w Świdnicy, Sąd Okręgowy w Legnicy, Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze i Sąd Okręgowy we Wrocławiu, a także wszystkie sądy rejonowe.

Nie każda sprawa prawna oznacza sądową batalię, jednak wiele z nich wymaga profesjonalisty, który ją przeprowadzi. Zespół profesjonalistów to właśnie my, Kancelaria Adwokacka podejmująca się licznych wyzwań w dziedzinie prawa – głównie gospodarczego, choć nie tylko. Zdobywana latami wiedza oraz doświadczenie w sprawach różnego rodzaju czyni z nas kancelarię mogącą poradzić sobie niemal z każdym problemem. Ułatwiamy przetrwanie spraw toczących się przed sądem poprzez aktywny kontakt z każdą instytucją oraz z sądami każdej instancji, ułatwiamy sporządzanie pism procesowych, dbając przy tym o jak największe korzyści dla klienta. Służymy także poradami prawnymi, które są niezbędne do codziennej działalności, tak prywatnej, jak i w ramach zorganizowanej działalności gospodarczej.

Adwokat Kamil Halastra

 • halastra@ksha.pl
 • tel +48 692-047-107
 • http://securalegis.pl
 • Adwokat Agnieszka Sikorska

 • sikorska@ksha.pl
 • tel +48 886-018-381
 • http://adwokatsikorska.pl
 • prawnik1

  Kancelaria Adwokacka Wałbrzych 100% poświęconego czasu

  Specjalizacja naszej Kancelarii jest bardzo szeroka, o czym możesz bez problemu się przekonać. Nie stawiamy jedynie na prawo gospodarcze, lecz również na inne zagadnienia prawne, w tym: prawo cywilne, budowlane, turystyczne, handlowe, turystyczne, konsumenckie, spadkowe, jak również rodzinne. Możesz zgłosić się do nas, kiedy potrzebujesz pomocy w sprawie rozwodowej albo ustaleniu alimentów.

  Kancelaria Adwokacka gwarantuje wysoki poziom usług, niezależnie od tego w jakiej dziedzinie prawnej potrzebujesz wsparcia. Możemy zaoferować pomoc stałą, jak również jednorazową, w zależności od aktualnych potrzeb.

  W zależności od wybranej oferty proponujemy korzystne ceny, tak usługi trwające dłuższy czas, jak i za pojedyncze porady prawne lub napisane pisma procesowego, pozwu lub prowadzenie niezbędnej dokumentacji. Tworzymy zespół adwokatów, aplikantów adwokackich oraz konsultantów z innych regionów Polski, co pozwala na różnorodne podejście od wielu spraw. Różnorodność i elastyczność jest tym, co odróżnia nas od konkurencji. Zamiast trzymać się utartych schematów spoglądamy na każdą kwestię z innej perspektywy starając się zadbać przede wszystkim o korzyści dla klienta.

  Zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej w wałbrzychu w której zagwarantujemy Państwu kompleksową pomoc prawną oraz obsługę prawną. Nasz radca prawny udzieli Państwu pomocy prawnej, cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta naszej kancelarii adwokackiej. Nasza kancelaria prawna z wałbrzycha zapewnia zarówno 100% prywatności oraz poświęconego czasu dla klientów prawnych oraz gospodarczych.

  Zależy nam na państwa opinii w związku z czym stawiamy na najwyższym celu pełen zakres prawny osób oraz firm. Wybierz odpowiedniego adwokata prawnego. Każdego dnia pomagamy naszym klientom.

  Kancelaria Prawa Gospodarczego - Prawnik Wałbrzych

  Nasz radca prawny udzieli Państwu pomocy prawnej. Gwarantujemy 100% prywatności