Kancelaria Prawna Legnica

Nigdy nie wiadomo, w którym momencie pojawi się konieczność uzyskania pomocy prawnej. Nie jest to nic wstydliwego, zdarzają się sprawy trudne, z którymi trudno samodzielnie sonie poradzić i w których Kancelaria Adwokacka może pomóc – w pełnym lub częściowym zakresie, w zależności od potrzeb. Nasze usługi nie są przeznaczone dla wybranych i skorzystać mogą z nich zarówno osoby prywatne, potrzebujące krótkiej porady lub podmioty gospodarcze mające zapotrzebowanie na dłuższą obsługę. Jesteśmy w tej kwestii elastyczni tak samo, jak elastyczni jesteśmy w podejmowanych czynnościach. Schematy to nie dla nas.

Adwokat Kamil Halastra

 • halastra@ksha.pl
 • +48 692-047-107
 • http://securalegis.pl
 • Adwokat Agnieszka Sikorska

 • sikorska@ksha.pl
 • +48 886-018-381
 • http://adwokatsikorska.pl
 • Adwokat Legnica

  Kancelaria Adwokacka Legnica

  Wychodzimy poza nie starając się jak najlepiej działalność do potrzeb klienta, który może mieć różnorakie problemy. Nie jesteśmy specjalistami tylko od jednej dziedziny prawnej. Prawo gospodarcze, cywilne, handlowe, turystyczne, budowlane, transportowe nie mają przed nami tajemnic. Wspomagamy także w sprawach spadkowych oraz rozwodowych, zarówno tych prostych, jak i bardziej skomplikowanych, gdy obecność adwokata potrafi doprowadzić do szybszego załatwienia sprawy.

  Mnogość dziedzin prawa i spraw, które jesteśmy w stanie podjąć nie wpływa negatywnie na jakość ich prowadzenia. Doświadczenie posiadane przez Kancelarię Adwokacką jest na tyle duże, że zapewnia poprawną oraz skuteczną obsługę wielu zadań jednocześnie. Mogą to być zarówno zadania ciągnące się przed sądami kilku instancji, jak i prostsze porady doraźne, spisanie pisma, napisanie pism niezbędnych w czasie procesu. Dobrze napisane pismo to polowa sukcesu, a jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Na nasze działania mają wpływ liczni adwokaci o różnorodnych umiejętnościach, aplikanci adwokaccy o świeżym spojrzeniu oraz wieloletni specjaliści-prawnicy służący pomocą. Pozwala to zachować dużą elastyczność w działaniu, przy jednoczesnym pozostawaniu ciągle w ramach prawa – jeśli zagadnienia prawne wydają ci się za skomplikowane, zgłoś się do nas.

  Kancelaria Prawa Gospodarczego - Adwokat Legnica