Kancelaria Prawna Kłodzko

Problemy związane z zagadnieniami prawnymi nie zawsze da się rozwiązać samodzielnie. Żeby przejść przez nie bez nerwów i bez strachu należy skorzystać z usług profesjonalistów w danej dziedzinie, a jako takich możemy polecić sami siebie. Mamy doświadczenie w prawie gospodarczym, cywilnym, konsumencki, turystycznym, budowlanym, więc z nami nie musisz niczego się obawiać. Doskonale wiemy, co robimy oraz w jaki sposób możemy pomóc, nawet jeżeli sprawa jest trudna i skomplikowana. Profesjonalne podejście do każdego zlecenia czyni z nas konkurencyjnych na ryku, zwłaszcza że nie dla nas są utarte schematy, nie mówimy „nie da się”, lecz gromadzimy informacje, działamy, jesteśmy elastyczni, aż do ostatecznego rozwiązania.

Adwokat Kamil Halastra

 • halastra@ksha.pl
 • +48 692-047-107
 • http://securalegis.pl
 • Adwokat Agnieszka Sikorska

 • sikorska@ksha.pl
 • +48 886-018-381
 • http://adwokatsikorska.pl
 • Adwokat Kłodzko

  Kancelaria Adwokacka Kłodzko

  Dotyczy to zarówno spraw klientów indywidualnych, którzy potrzebują krótkiego wsparcia, jak i większych podmiotów gospodarczych, które potrzebują stałych porad prawnych. Jesteśmy w stanie reprezentować klientów przed sądami każdej instancji oraz przed licznymi instytucjami, kiedy wymagana jest szeroka znajomość prawa.

  Angażujemy się również w zadania związane z odzyskiwaniem należności, windykacją oraz odszkodowaniami, których uzyskanie jest często bardzo problematyczne. Jeśli czujesz, że nie poradzisz sobie samodzielnie możesz się do nas zgłosić – razem opracujemy właściwą strategię albo odpowiednie pismo. Często wystarczy ono do uzyskania oczekiwanych rezultatów – mamy w tym doświadczenie, więc wystarczy że zechcesz skorzystać z naszych usług. Naszą kancelarię tworzy grupa osób, które nie tylko znają się na prawie, ale mają do niego głębokie zamiłowanie. Adwokaci i aplikanci adwokaccy, których starannie wybieramy mogą spełnić pokładane w nich oczekiwania.

  Kancelaria Prawa Gospodarczego - Adwokat Kłodzko