Kancelaria Prawna Kamienna Góra

Nie każdy musi znać prawo doskonale, od tego jesteśmy my. Dzięki naszej działalności nie musisz obawiać się niczego, jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej, ponieważ jako Kancelaria Adwokacka stajemy na wysokości zadania. Mamy doświadczenie w licznych dziedzinach prawa od cywilnego po prawo spadkowe. Potrafimy doradzić odpowiednie działania, napisać odpowiednie pismo procesowe, które rozpocznie działania przed sądem lub pozwoli z powodzeniem je zakończyć. Wspieramy także w czasie procesów związanych z rozwodem oraz uzyskaniem alimentów, wykazując przy tym szeroką skuteczność, tak samo jak podczas spraw związanych z uzyskaniem odszkodowania.

Adwokat Kamil Halastra

 • halastra@ksha.pl
 • +48 692-047-107
 • http://securalegis.pl
 • Adwokat Agnieszka Sikorska

 • sikorska@ksha.pl
 • +48 886-018-381
 • http://adwokatsikorska.pl
 • Adwokat Kamienna Góra

  Kancelaria Adwokacka Kamienna Góra

  Zdajemy sobie sprawę, że wiele kwestii może być skomplikowanych i ciężko jest działać samodzielnie, dlatego możemy zaproponować swoje doświadczenie, zdobywane przez lata.

  Mamy za sobą długą historię działania, liczne wygrane procesy, jak również licznych zadowolonych klientów, którzy mogą polecić nasze usługi. Do każdego klienta – zarówno indywidualnego, jak i do podmiotów gospodarczych – podchodzimy z uwagą oraz zrozumieniem dla jego potrzeb. Nie proponujemy działań schematycznych, szczególnie gdy sprawa jest skomplikowana, lecz staramy się spojrzeć ponad utarte schematy. Czyni to z naszej Kancelarii Adwokackiej jedną z lepszych placówek w porównaniu z konkurencją. Chcemy i potrafimy być elastyczni i dostosowani do zmieniających się potrzeb klientów. Jeżeli potrzebujesz porad prawnych na bieżąco, możemy zapewnić ci je na wysokim poziomie, jeżeli potrzebujesz tylko krótkiej porady dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz. Korzystamy z wiedzy licznych adwokatów, działających na miejscu, jak i w placówkach rozmieszczonych w innych regionach kraju. To właśnie to jest jedną z naszych zalet, pozwalającą na spojrzenie na typowe sprawy w nietypowy sposób.

  Kancelaria Prawa Gospodarczego - Adwokat Kamienna Góra